FUNNY JUMPS NEDİR?

sporyap.jpg (45 KB)

Funny jumps zıplayan ayakkabı sporun eğlenceli halidir. Yaylı sistemi ile bir çok spor aletine ihtiyaç duymadan sağlıklı ve formda vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Funny Jumps ile istediğiniz sporu istediğiniz yerden yapabilirsiniz.

kilo.png (3 KB)
KİLO VERDİRİR

enerji.png (2 KB)
ENERJİ ARTTIRIR

eklem.png (2 KB)
EKLEMLERİ KORUR

Fazla kiloları yakmak için iyi bir egzersizdir. Düzenli sıçramak, vücutta kalorilerin yakılmasını sağlar. Sıçrama yoluyla lenf sistemi uyarılır. Böylece egzersiz esnasında metabolizmanın haretlenmesinin sonucu ortaya çıkan asitli atıkların, toksinlerin vücuttan atılması daha kolay hale gelir. Ritmik sıçrama büyük adele gruplarını çalıştırır, soluk alıp vermeyi kan akışını hızlandırarak kalbin ritmini düzenler. Bu dolaşımın hızlanması hücrelere taşınan oksijeni ve besin miktarını da artırarak vücudun, enerji seviyesini yükseltir, canlılık sağlar. Sıçrama güvenli ve faydalı hafif etkili bir idmandır. Funny Jumps ile sıçramak sert bir zeminde yapılan benzer idman hareketlerine göre, eklemler üzerinde hissedilen darbelerin etkisini çok aza indirdiğinden, çalışmayı daha kolay ve güvenli hale getirir. Bu nedenle eklem sorunları ve sırt ağrılarına karşı çok etkili sorunları ve sırt ağrılarına karşı çok etkili bir egzersiz yöntemidir.
bagisiklik.png (3 KB)
BAĞIŞIKLIĞI GÜÇLENDİRİR

detoks.png (3 KB)
DETOKSU DESTEKLER

sinir.png (3 KB)
SİNİR SİSTEMİNİ GELİŞTİRİR

Bağışıklık hücrelerimizin çoğu lenf sistemiyle taşınır. Lenf dolaşımını güçlendirmek, bu hücrelerin bütün vücudumuzda hareketliliğini ve faaliyetlerini de artırır, düzenli yapıldığında vücudumuzun hastalıklara ve enfeksiyonlara karşı savaşmasına yardımcı olur. Sıçramak vücudun kendi kendisini temizlemesine mükemmel bir şekilde yardımcı olur. Lenflerimiz, kalbimiz gibi bir pompa değildir. Lenf dolaşımının uyarılabilmesi yerçekimine ve adele hareketine ihtiyaç vardır. Funny Jumps ile ritmik sıçrama her ikisini de sağlar. Vücut ısımız yükseldiğinde terlemeye başlarız, böylece deri yoluyla vücudumuz asitli atıklardan temizlenir. Sıçrama yoluyla büyük adele gruplarının konsantrasyonu, vücudu alkalize eden oksijeni bütün dokulara taşır. Karın bölgesindeki organları uyarır ve katı atıkların bağırsaklarımızdan geçişini destekler ve kolaylaştırır. Zıplama hareketiyle, yani vücudumuzun yukarı ve aşağı doğru yaptığı ritmik hareketle, vücudumuzu daha iyi hissederiz, farkına varırız, deri duyu olarak adlandırılan hissimiz uyanır. Farklı hareketlerin bir aradılığı koordinasyonumuzu zorlar ve geliştirir. Sıçrama aynı zamanda iyi bir stres atma yöntemidir. Tekrar eden sıçrama, sizi bir çeşit trans hali gibi kendinizden geçirir, gevşemenizi sağlar.

satin al.png (1 KB)
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.